
Har du lagt merke til at flere SHELLAC-farger er utsolgt i nettbutikken vår for øyeblikket? Årsaken er en stor og gledelig global oppdatering fra CND: den nåværende flaskestørrelsen utgår og erstattes av en helt ny, oppgradert variant.
De nye flaskene ruller inn på lageret vårt suksessivt i løpet av august, september og oktober.
Hva betyr oppgraderingen for din salong?
Vi vet at utsolgt-situasjonen er upraktisk, og vi setter pris på tålmodigheten din. Det nye sortimentet ruller inn fra august og utover høsten.
Vi kommer tilbake med mer informasjon om farger, pris og den nye lampen så fort vi vet mer. Har du spørsmål om overgangen? Ta gjerne kontakt med oss — vi er her for å hjelpe!
Endelig er det her! Merket som er skapt for negledesignere som nekter å inngå kompromiss på pigmentering, holdbarhet…
Vårens negletrender introduserer en ny type pastell – mykere, kjøligere og mer raffinerte enn noen gang. Dette er…
Gi SHELLAC behandlingene dine en episk start med nyheten CND SHELLAC EPIC SMOOTHING BASE. En 2-i-1 base coat…