Du har 0 vare i kurven
SettingsManage template
Logg inn X
 

HOVEDKONTORET OSLO
Administrasjon, grossistutsalg og skole

Vårt hovedkontor i Oslo ligger på Skøyen/Sjølyst like ved Skøyen stasjon. Her er vår administrasjon samlet samt grossistutsalg for bransjen og skole.

I tilknytning til hovedkontoret finnes også Creative Wellness Center, en  salong hvor du finner frisører, negledesignere og annen velvære.

 


ORDINÆRE ÅPNINGSTIDER

       
Åpningstider:   Kontakt oss:   Salong:
man - fre  08:00 - 16:00   Sentralbord: 23 25 36 36   Creative Wellness Center
Besøks- og postadresse:   E-post: klikk her   Neglepleie: 23 25 36 30
Drammensveien 159   Kurs:  40 00 59 26   Frisør: 23 25 36 32
0277 OSLO   E-post kurs:  klikk her    
         

 

 

VÅRE ANSATTE

                     
Ragnhild Eggum
Daglig leder
               Petra Andersson
Markedsansvarlig
                     Anja Solhaug
Kursansvarlig og
CND instruktør
 
ragnhild@neglakademiet.no   petra@neglakademiet.no   anja@neglakademiet.no  
           
     
Marit Høisveen
Salgsansvarlig
  Marit Saugstad
Butikkansvarlig og
Salgs- og servicekonsulent
  Madeleine Forsell
Salgs- og servicekonsulent og
CND instruktør
 
marit@neglakademiet.no   marit.s@neglakademiet.no   madeleine@neglakademiet.no  
           
   

 

 
Merete Salte
Salgs- og servicekonsulent
og
CND instruktør
  Anniken Hansen
Salgs- og servicekonsulent
og
  CND instruktør
  Anniken Karoline Eriksen
Lager/logistikk
 
merete@neglakademiet.no   anniken@neglakademiet.no   anniken.e@neglakademiet.no  
           
     
Lisbeth Lenning
CND Instruktør
  Silje Solhaug
nettbutikk/web
  Gry Haugen
Grafisk design/web og
CND instruktør
 
    silje@neglakademiet.no   gry@neglakademiet.no  
           

         
Marina Rasool
Instruktør vipper/hårfjerning
Eier av Laveria Lashes
         
marina@neglakademiet.no          

 

Skole og
salgskonsulent grosist

Vårt kontor i Bergen har ikke grossistutsalg, men er bemannet med en salgs- konsulent som gjerne kommer ut på kundebesøk og skole.

Postadresse:      
Drammensveien 159

0277 OSLO

Åpningstider: 
man - fre    08:00 - 16:00

Kontakt oss:
Grossist 40 86 84 91
Kurs 40 00 59 26
E-post klikk her

 

Skole og grosistutsalg
Vår avdeling i Sola ligger rett over Coluseum klinikken og Hellestø bil med eget grossistutsalg for bransjen og skole.

Besøks- og postadresse:  
Skvadronveien 1

4050 sola

Åpningstider: 
man - fre 09:00 - 16:00
Unntak ved  kundebesøk og kurs – ring gjerne på forhånd.

Kontakt oss:
Grossist 40 00 58 27
Kurs 40 00 59 26
E-post klikk her

 

Skole og
salgskonsulent grosist

Vårt kontor i Trondheim har ikke grossistutsalg, men er bemannet med en salgs- konsulent som gjerne kommer ut på kundebesøk, Trondheim har skole.

Postadresse:      
Drammensveien 159

0277 OSLO

Åpningstider: 
man - fre    08:00 - 16:00

Kontakt oss:
Grossist 40 00 58 26
Kurs 40 00 59 26
E-post klikk her

 

NEGLAKADEMIET AS
Drammensveien 159
0277 OSLO
©NeglAkademiet AS
KUNDESERVICE:
Ring oss på 23 25 36 36
Avdelinger og kontakter
Om oss
LES MER OM:
Negler
Neglepleie
Neglelakk
Manikyr
Pedikyr
Shellac
Negledesign
Kurs i negledesign
Akrylnegler
Gelenegler