Norwegian Nail Awards – finalistene er snart her!

Publisert: 28.01.2020

Over 250 nominasjoner har kommet inn fra publikum! Vi er imponerte av engasjementet som Norwegian Nail Awards har skapt. Tusen takk til alle som har sendt inn nominasjoner og tipset oss om sine favoritter.

 

Nå er fagjuryene våre i full gang med å gå nøye igjennom alle de innsendte nominasjonene. På grunn av den store mengden med materiale så tar dette ørlite lenger tid enn vi hadde forventet. Slipp av finalister blir derfor utsatt til onsdag 12. februar.

Vi håper at dere smører dere med tålmodighet og lar være å bite negler i noen dager til, og så er vi snart klare med vårens mest spennende nyhetsslipp!


Artikler om Negl, hånd og fot

HVA ER TPO?   TPO (Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide) er en av flere fotoinitiatorer som kan brukes i geleer…

Nå er de her, penslene som CND har utviklet i samarbeid med sine erfarne Education Ambassadors for god…

Hvorfor bruke negl- og neglebåndsolje? Få en tydelig oversikt over forskjellene mellom CND SolarOil og den nye CND…

Personvern:    NeglAkademiet benytter Cookies    Les mer om vår bruk av cookies